SKU: RNB3046-G-35J-53 UPC: 716736428031
List Price: Rs 96,500.00 LKR
促销价 Rs 8,800.00 LKR
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3046-G-35J-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3046-G-35J-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pink
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Pink
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm