SKU: RNB7049-G-10A-51 UPC: 827886037414
List Price: Rs 80,200.00 LKR
促销价 Rs 10,600.00 LKR
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7049-G-10A-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7049-G-10A-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Beige
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm