SKU: SS2002-902-56 UPC: 4894917056610
List Price: Rs 83,600.00 LKR
促销价 Rs 14,100.00 LKR
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Scotch & Soda, Men's Sunglasses, SS2002-902-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SS2002-902-56
Brand Name
Scotch & Soda
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Black
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm