SKU: UAINTENSIT-0IMM-59 UPC: 716736439662
List Price: Rs 48,300.00 LKR
促销价 Rs 10,500.00 LKR
(78% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Under Armour, Women's Sunglasses, UAINTENSIT-0IMM-59
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
UAINTENSIT-0IMM-59
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Red Crystal
Detailed lens color
Rose Gold
Frame color
Red
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Rose Gold
Lens width
59.0 mm