SKU: SP5006-002-54 UPC: 889214250483
(66% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Adidas, Sport, Unisex Opticals, SP5006-002-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP5006-002-54
Brand Name
Adidas
Collection
Sport
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm