SKU: LO2766N-690-53 UPC: 886895736756
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Longchamp, Women's Opticals, LO2766N-690-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LO2766N-690-53
Brand Name
Longchamp
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Rose Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm