SKU: EV24051-601-53 UPC: 886895676069
(57% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Lucent Boost, Women's Sunglasses, EV24051-601-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV24051-601-53
Brand Name
Nike
Collection
Lucent Boost
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Magenta
Detailed lens color
Magenta Mirror
Frame color
Purple
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
53.0 mm