SKU: SP0099-02A-00 UPC: 889214486851
List Price: Dh 1,690.00 MAD
促销价 Dh 694.00 MAD
(58% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 99.0 mm
  • Bridge Width: 1.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Adidas, Unisex Sunglasses, SP0099-02A-00
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
SP0099-02A-00
Brand Name
Adidas
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
1.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Smoke
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens width
99.0 mm