SKU: FT6045-B-001-52 UPC: 889214578471
List Price: Dh 4,815.00 MAD
促销价 Dh 1,438.00 MAD
(70% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tom Ford, Women's Opticals, FT6045-B-001-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FT6045-B-001-52
Brand Name
Tom Ford
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Shiny Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm