SKU: P8922-59A UPC: 4044709498252 Alias: P8922 A
(58% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 59.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8922-59A
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8922-59A
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Grey
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Grey
Lens width
59.0 mm