SKU: RNB5031-G-S-02IK-56 UPC: 716736438917
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5031-G-S-02IK-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5031-G-S-02IK-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Havana Gold
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Brown
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
56.0 mm