SKU: RAFFAELLO-TORT-53 UPC: 8058268628698
(75% Off)
结账时计算的运费
缺货
Please note this item only ships to the United States
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
L.G.R., Unisex Sunglasses, RAFFAELLO-TORT-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RAFFAELLO-TORT-53
Brand Name
L.G.R.
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Havana Tortoise Black
Detailed lens color
Blue
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Blue
Lens width
53.0 mm