SKU: LV1010-S-KB7-48 UPC: 716736302348
(84% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 48.0 mm
  • Bridge Width: 21.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Levi's, Unisex Sunglasses, LV1010-S-KB7-48
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
LV1010-S-KB7-48
Brand Name
Levi's
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
21.0 mm
Detailed frame color
Grey
Detailed lens color
Silver
Frame color
Grey
Frame material
Plastic
Frame shape
Square
Lens color
Sliver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
48.0 mm