SKU: MIS0107-S-X19-57 UPC: 716736741963
(83% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Missoni, Women's Sunglasses, MIS0107-S-X19-57
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MIS0107-S-X19-57
Brand Name
Missoni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Pattern Multicolor
Detailed lens color
Pink Doubleshade
Frame color
Multi
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
Pink
Lens width
57.0 mm