SKU: UA5012-086-53 UPC: 716736383545
(80% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Under Armour, Women's Opticals, UA5012-086-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
UA5012-086-53
Brand Name
Under Armour
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm