SKU: AX1069-6124-56 UPC: 8056262220238
(63% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Armani Exchange, Men's Opticals, AX1069-6124-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
AX1069-6124-56
Brand Name
Armani Exchange
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Green
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Green
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm