SKU: GF0402-32F-52 UPC: 889214356253
结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Guess, Factory, Women's Sunglasses, GF0402-32F-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
GF0402-32F-52
Brand Name
Guess
Collection
Factory
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Gold
Detailed lens color
Brown
Frame color
Gold
Frame material
Plastic
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm