SKU: MK4127-4007-56 UPC: 725125179706
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Michael Kors, Kinloch, Men's Opticals, MK4127-4007-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
MK4127-4007-56
Brand Name
Michael Kors
Collection
Kinloch
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Nutmeg Solid
Detailed lens color
Demo
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm