SKU: FN0295-PCO-64 UPC: 196605742886
(66% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Marquee, Unisex Sunglasses, FN0295-PCO-64
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
FN0295-PCO-64
Brand Name
Nike
Collection
Marquee
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Mineral Teal
Detailed lens color
Green
Frame color
Blue
Frame material
Plastic
Frame shape
Shield
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm