SKU: VTR261F-700-51 UPC: 8052237085376
(73% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Trussardi, Women's Opticals, VTR261F-700-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTR261F-700-51
Brand Name
Trussardi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm