SKU: CP-7001-22
促销价 Rs 6,123.00 MUR
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Movement: Automatic
  • Case Width: 44.0 mm
  • Water Resistance: 50 m (165 feet)
Additional Features
CCCP, Sputnik, Men's Watch, Stainless Steel Case, Stainless Steel Bracelet, Automatic, CP-7001-22
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
CP-7001-22
Brand Name
CCCP
Collection
Sputnik
Band
Band Colour
Silver
Band length
8.0 in
Band Material
Stainless Steel
Band type
Bracelet
Band width
22.0 mm
Case
Case crystal
Mineral Crystal
Case material
Stainless Steel
Case shape
Round
Case width
44.0 mm