SKU: ME2103-613-54 UPC: 886895381659
List Price: Rs 19,036.00 MUR
促销价 Rs 3,036.00 MUR
(84% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Marni, Women's Opticals, ME2103-613-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
ME2103-613-54
Brand Name
Marni
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Red
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Red
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm