SKU: VPP017M520568 UPC: 190605356074
List Price: Rs 14,231.00 MUR
促销价 Rs 4,953.00 MUR
(65% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Men's Opticals, VPP017M520568
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VPP017M520568
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Grey Marble
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm