SKU: RNB1020-S-807-54 UPC: 716736132709
List Price: Rs 12,048.00 MUR
促销价 Rs 2,024.00 MUR
(83% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1020-S-807-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1020-S-807-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Smoke Gradient
Frame color
Black
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens width
54.0 mm