SKU: RNB3028-LKS-55 UPC: 716736177922
List Price: Rs 14,458.00 MUR
促销价 Rs 1,518.00 MUR
(89% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3028-LKS-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3028-LKS-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Gold Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm