SKU: RNB3057-3LG-53 UPC: 716736790701
List Price: Rs 9,880.00 MUR
促销价 Rs 1,265.00 MUR
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3057-3LG-53
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB3057-3LG-53
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Brown Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm