SKU: RNB7063-G-V84-54 UPC: 716736986326
List Price: Rs 9,880.00 MUR
促销价 Rs 1,164.00 MUR
(88% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7063-G-V84-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB7063-G-V84-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Ruthenium Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
54.0 mm