SKU: RNB8002-G-S2W-52 UPC: 716736697925
List Price: Rs 11,780.00 MUR
促销价 Rs 1,514.00 MUR
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB8002-G-S2W-52
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB8002-G-S2W-52
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Orange Horn
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Orange
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
52.0 mm