SKU: VTU518530302 UPC: 751286365412
List Price: Rs 3,726.00 MUR
促销价 Rs 1,514.00 MUR
(59% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Tumi, Women's Opticals, VTU518530302
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU518530302
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Multicolor
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Multi
Frame material
Metal
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm