SKU: BE1395D-1316-56 UPC: 8056262464854
List Price: Rf6,188.00 MVR
促销价 Rf2,416.00 MVR
(60% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Burberry, Men's Opticals, BE1395D-1316-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
BE1395D-1316-56
Brand Name
Burberry
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Grey
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Irregular
Lens color
No Color
Lens width
56.0 mm