SKU: P8931-63D UPC: 4044709498542
List Price: Rf6,029.00 MVR
促销价 Rf2,499.00 MVR
(58% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 63.0 mm
  • Bridge Width: 12.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Porsche Design, Men's Sunglasses, P8931-63D
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
P8931-63D
Brand Name
Porsche Design
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
12.0 mm
Detailed frame color
Gunmetal
Detailed lens color
Silver Mirror
Frame color
Grey
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
Silver
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
63.0 mm