SKU: VTU5125106X8 UPC: 751286360561
List Price: Rf1,230.00 MVR
促销价 Rf450.00 MVR
(63% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Tumi, Men's Opticals, VTU5125106X8
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
VTU5125106X8
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Square
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm