SKU: L3112-002-49 UPC: 886895602952
(70% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 49.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 130.0 mm
Additional Features
Lacoste, Unisex Opticals, L3112-002-49
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
L3112-002-49
Brand Name
Lacoste
Features
Arm length
130.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Black
Frame fit
Youth-Fit
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
49.0 mm