SKU: IH0918X-200-55 UPC: 886895704960
(71% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Crescent Fawn, Women's Sunglasses, IH0918X-200-55
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
IH0918X-200-55
Brand Name
Nike
Collection
Crescent Fawn
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Transparent Sand Brown Sage Green Lainate
Detailed lens color
Green
Frame color
Brown
Frame material
Acetate
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
Green
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
55.0 mm