SKU: RNB5050-G-S-003-51 UPC: 716736791647
(80% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5050-G-S-003-51
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5050-G-S-003-51
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Matte Black
Detailed lens color
Gradient Brown To Blue
Frame color
Black
Frame material
Metal
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
51.0 mm