SKU: STU004-5207R6 UPC: 751286354225
(68% Off)
已含税费。 结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tumi, Women's Sunglasses, STU004-5207R6
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
STU004-5207R6
Brand Name
Tumi
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Spotted Rose
Detailed lens color
Grey Gradient
Frame color
Multi
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm