SKU: RNB1076-S-1ED-54 UPC: 716736862804
List Price: RM766.00 MYR
促销价 RM190.00 MYR
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB1076-S-1ED-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB1076-S-1ED-54
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Brown Gradient
Frame color
Green
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm