SKU: RNB5048-S-6HT-58 UPC: 716736791692
List Price: RM887.00 MYR
促销价 RM165.00 MYR
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 58.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Rag & Bone, Men's Sunglasses, RNB5048-S-6HT-58
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB5048-S-6HT-58
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Matte White
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Acetate
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
58.0 mm