SKU: RNB6004-S-1ED-56 UPC: 716736926193
List Price: RM1,013.00 MYR
促销价 RM190.00 MYR
(81% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 56.0 mm
  • Bridge Width: 24.0 mm
  • Arm Length: 115.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Sunglasses, RNB6004-S-1ED-56
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
RNB6004-S-1ED-56
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
115.0 mm
Bridge width
24.0 mm
Detailed frame color
Green
Detailed lens color
Green
Frame color
Frame material
Acetate
Frame shape
Shield
Lens color
Lens width
56.0 mm