SKU: HOLIDAY-2M4-54 UPC: 762753231178
List Price: RM401.00 MYR
促销价 RM140.00 MYR
(65% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
已含税费。 结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Smith Optics, Men's Sunglasses, HOLIDAY-2M4-54
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
HOLIDAY-2M4-54
Brand Name
Smith Optics
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Matte Crystal
Detailed lens color
Smoke
Frame color
White
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
54.0 mm