SKU: DV2259-451-52 UPC: 195869273068
(75% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 52.0 mm
  • Bridge Width: 20.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Flatspot, Men's Sunglasses, DV2259-451-52
SKU
DV2259-451-52
Brand Name
Nike
Collection
Flatspot
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
20.0 mm
Detailed frame color
Obdsidian
Detailed lens color
Ultraviolet Mirror
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Round
Lens color
Blue
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
52.0 mm