SKU: EV1218-086-61 UPC: 193151315649
(51% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 61.0 mm
  • Bridge Width: 14.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Chance, Unisex Sunglasses, EV1218-086-61
SKU
EV1218-086-61
Brand Name
Nike
Collection
Chance
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
14.0 mm
Detailed frame color
Silver Rose
Detailed lens color
Dichro Violet
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Aviator
Lens color
Purple
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
61.0 mm