SKU: VPP035S570522 UPC: 190605358825
(44% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 57.0 mm
  • Bridge Width: 17.0 mm
  • Arm Length: 135.0 mm
Additional Features
Philipp Plein, Women's Opticals, VPP035S570522
SKU
VPP035S570522
Brand Name
Philipp Plein
Features
Arm length
135.0 mm
Bridge width
17.0 mm
Detailed frame color
Silver
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Silver
Frame material
Metal
Frame shape
Cat-Eye
Lens color
No Color
Lens width
57.0 mm