SKU: RNB3023-JBW-51 UPC: 716736133416
(90% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3023-JBW-51
SKU
RNB3023-JBW-51
Arm length
140.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Blue Havana
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens color
No Color
Lens width
51.0 mm