SKU: RNB3072-G-S9E-53 UPC: 716736986234
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 53.0 mm
  • Bridge Width: 16.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Women's Opticals, RNB3072-G-S9E-53
SKU
RNB3072-G-S9E-53
Arm length
140.0 mm
Bridge width
16.0 mm
Detailed frame color
Gold Violet
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Geometric
Lens color
No Color
Lens width
53.0 mm