SKU: RNB7029-FLL-55 UPC: 716736248233
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 55.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7029-FLL-55
SKU
RNB7029-FLL-55
Brand Name
Rag & Bone
Features
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Matte Blue
Detailed lens color
Demo Lens
Frame color
Blue
Frame material
Metal
Frame shape
Rectangular
Lens color
No Color
Lens width
55.0 mm