SKU: RNB7049-G-10A-51 UPC: 827886037414
(86% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 51.0 mm
  • Bridge Width: 18.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7049-G-10A-51
SKU
RNB7049-G-10A-51
Arm length
145.0 mm
Bridge width
18.0 mm
Detailed frame color
Beige
Frame color
Beige
Frame material
Acetate
Frame shape
Round
Lens width
51.0 mm