SKU: RNB7058-G-PEF-54 UPC: 716736855363
(87% Off)
Take an Extra 15% Off the Above Price
  • Lens Width: 54.0 mm
  • Bridge Width: 19.0 mm
  • Arm Length: 145.0 mm
Additional Features
Rag & Bone, Men's Opticals, RNB7058-G-PEF-54
SKU
RNB7058-G-PEF-54
Arm length
145.0 mm
Bridge width
19.0 mm
Detailed frame color
Gold Green
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Square
Lens width
54.0 mm