SKU: FT1159-30A-68 UPC: 889214525062
(72% Off)
结账时计算的运费
缺货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 68.0 mm
  • Bridge Width: 3.0 mm
  • Arm Length: 140.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Tom Ford, Huxley, Men's Sunglasses, FT1159-30A-68
SKU
FT1159-30A-68
Brand Name
Tom Ford
Collection
Huxley
Features
Arm length
140.0 mm
Bridge width
3.0 mm
Detailed frame color
Shiny Gold
Detailed lens color
Grey
Frame color
Gold
Frame material
Metal
Frame shape
Shield
Lens color
Grey
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
68.0 mm