SKU: EV0327-027-64 UPC: 675911814543
List Price: ₦307,500.00 NGN
促销价 ₦59,300.00 NGN
(80% Off)
Take an Extra 12% Off the Above Price
结账时计算的运费
现货
Free standard shipping in contiguous United States
  • Lens Width: 64.0 mm
  • Bridge Width: 13.0 mm
  • Arm Length: 125.0 mm
  • Lens Protection: 100% UV Protection
Additional Features
Nike, Unisex Sunglasses, EV0327-027-64
查看完整详细信息
可折叠内容
Details
Product Details
SKU
EV0327-027-64
Brand Name
Nike
Features
Arm length
125.0 mm
Bridge width
13.0 mm
Detailed frame color
Black
Detailed lens color
Brown
Frame color
Black
Frame material
Plastic
Frame shape
Rectangular
Lens color
Brown
Lens protection
100% UV Protection
Lens width
64.0 mm